Koszyk

Skontaktuj się z nami: +48 516 703 374

O firmie

Od wielu lat robimy to, co robimy najlepiej. Dla Ciebie.

MójMebelek to dynamicznie rozwijający się polski producent mebli drewnianych z wieloletnią, rodzinną tradycją, działający na rynku od 2012 roku. Specjalizujemy się w produkcji stołów, ław, ławostołów oraz stolików kawowych z płyty i drewna. Szlachetne materiały oraz wysoka funkcjonalność sprawiają, że nasze produkty są ponadczasowe i znajdują zastosowanie w różnorodnych przestrzeniach.

Naszą Firmę tworzą stolarze z długoletnim doświadczeniem oraz szerokim zakresem wiedzy, umiejętności i kreatywności. Nieustannie rozwijamy swoje kompetencje w branży meblarskiej, a także śledzimy aktualne trendy, by móc zapewnić naszym Klientom wyjątkowe rozwiązania najwyższej jakości. W naszej ofercie dostępne są zarówno propozycje o tradycyjnych, jak i nowoczesnych kształtach. Oryginalny wygląd, solidne wykonanie oraz bogata kolorystyka pozwolą na stworzenie wymarzonego wnętrza.

Kompleksowa produkcja – rozpoczynając od projektu, kompletacji komponentów, aż po ostatnie szlify i kontrole – odbywa się w lokalnym zakładzie w województwie opolskim. Dzięki wykorzystaniu nowoczesnych maszyn stolarskich produkujemy meble, które cechuje solidność i trwałość. Do ich wykonania wykorzystujemy specjalnie selekcjonowane drewno, spełniające normy ekologiczne, oraz najwyższej jakości elementy metalowe. Dbamy o otoczenie – stosowane przez nas lakiery i woski wydobywają naturalne piękno drewna oraz zabezpieczają powierzchnie, minimalizując przy tym negatywny wpływ na środowisko.

 

Różnorodność naszych kolekcji daje możliwość dopasowania do wielu stylów – rustykalnego, skandynawskiego, prowansalskiego, vintage, loftowego, glamour czy industrialnego. Zależy nam, aby realizowane przez nas projekty wyróżniały się prostym, lecz eleganckim designem i zaspokajały kluczowe potrzeby naszych Klientów. Stawiamy na najwyższą jakość pod każdym względem. Nasze meble muszą być takie, jakie sami chcielibyśmy mieć w swoim domu, a obsługa Klienta taka, na jakiej nam samym zależy.

Proste zwroty

Masz 14 dni na zwrot produktu.

Gwarancja

Gwarancja przez 24 miesiące.

Bezpieczne płatności

Zapewnia PayU.